Nissan LEAF – ar vienu uzlādi līdz pat 378 km

Nissan LEAF ir pasaulē vispirktākais elektriskais automobilis, un, kopš 2017. gada oktobrī Eiropā tika prezentēta automašīnas otrā paaudze, ir novērojama pastiprināta interese par jauno Nissan LEAF. Oficiālajā Nissan mājas lapā tiek ziņots, ka jau 10 000 klienti Eiropā ir pasūtījuši šo elektrisko automašīnu, kas norāda uz elektromobilitātes attīstības paātrinājumu.

Sanderlenda Apvienotajā Karalistē ir pilsēta, kur ir sākusies jaunā modeļa automašīnu ražošana, lai 2018. gada februārī varētu piegādāt jaunos Nissan LEAF elektromobiļu pirmajiem klientiem.

Ražotājs norāda, ka jaunais Nissan LEAF ar vienu uzlādi spēs nobraukt līdz pat 378 km, lai ātri atjaunotu mobilitāti varēs izmantot ātrās uzlādes stacijas, kuru skaits Eiropā ar vien palielinās, ar CHAdeMO tipa savienotāju.

Jaunajā Nissan LEAF pieejama jauna “e-Pedal” tehnoloģija, kas vadītājam dot iespēju braukt, izmantojot vienu pedāli, jo elektromobiļa paātrinājumu un palēninājumu līdz noteiktai robežai var kontrolēt ar akseleratora pedāli. Tāpat šajā elektromobiļa modelī pieejama arī “ProPILOT” tehnoloģija ar pārkošanās asistenta funkciju, kuras nodrošināšanai tiek izmantotas četras augstas izšķirtspējas kameras un informācija no 12 ultraskaņas sensoriem ap automašīnu un arī auto pilota funkciju, kas braukšanas laikā spēj automātiski kontrolēt attālumu līdz priekšā braucošajai automašīnai un sekot līdzi braukšanas joslām, lai saglabātu atrašanos izvēlētajā braukšanas joslā.

Teksts: http://etransports.lv/

Sākotnējais avots:www.newsroom.nissan-europe.com