Opel Corsa elektriska modifikācija

Vācijas autobūves kompānija Opel paziņojusi, ka izstrādā mazauto Corsa elektrisko modifikāciju. Šāds modelis iegūs nosaukumu eCorsa un tirgū ienāks 2020.gadā.

2019.gadā Opel plāno laist klajā Corsa jaunākās paaudzes modeli, kas dalīs platformu ar PSA grupas mazauto Peugeot 208. Gadu vēlāk ieradīsies Corsa elektriskā modifikācija, kas tiks ražota kompānijas rūpnīcā Saragosā (Spānija).

Corsa kļūst par ceturto projektu, ko Opel izstrādā ciešā sadarbībā ar PSA koncernu.

2017.gada rudenī Opel publiskoja savas darbības tālāko plānu ar nosaukumu PACE!, kas paredzēja atgriešanos pie peļņas no 2020.gada, platformu un motoru unicifēšanu, kā arī masveida pāreju uz hibrīda un elektrisko automobiļu ražošanu.

Līdz 2024.gadam Opel plāno kļūt par nozīmīgāko „zaļo ražotāju” Eiropas tirgū. Šīs stratēģijas ietvaros vācu ražotājs plāno izstrādāt ekoloģiskās modifikācijas ikvienam savam modelim, palielināt finansējumu hibrīda, elektrisko un ūdeņraža automobiļu projektiem.

Līdz 2020.gadam Opel piedāvājumā būs vismaz četri jauni „zaļie” modeļi, ieskaitot krosovera Grandland X hibrīdmodifikāciju un jau pieminēto eCorsa.

Avots un teksts: iAuto