Mercedes piesaka elektrisko krosoveru EQC; pirmizrāde 4.septembrī

Vācijas autobūves kompānija Mercedes-Benz ievietojusi internetā elektriskā krosovera EQC sērijveida modeļa tīzeri, solot, ka pilnībā tā izskats tiks atklāts 4.septembrī, speciāli sarīkotā pasākumā Stokholmā.

Lai gan vienīgais attēls ir ar nolūku aptumšots, lai saglabātu intrigu līdz pirmizrādes dienai, galvenās atšķirības no 2016.gada Parīzes autoizstādē parādītā koncepta saskatāmas jau tagad. Redzams, ka sērijveida modelim ir savādāki lukturi un radiatora restes, bet video kameru vietā uzstādīti parastie sānu atpakaļskata spoguļi. Nedaudz agrāk Mercedes publicēja EQC krosovera interjera attēlu, atklājot, ka automobilis iegūs Mercedes-Benz User Experience (MBUX) sistēmu ar 10,25 collu ciparu mērinstrumentu paneli un savienoto, tāda paša izmēra multimediju sistēmas ekrānu.

Informāciju par krosovera spēka iekārtu ražotājs vēl neatklāj, vien norāda, ka 100 km/h EQC sasniegs mazāk nekā piecās sekundēs. Prototips bija apgādāts ar diviem elektromotoriem, kuru kopējā jauda ir 408 Zs un ar pilnībā uzlādētiem akumulatoriem spēja nobraukt aptuveni 500 km.

Avots un teksts: iAuto