“EuroPark” ievieš jaunu mobilo aplikāciju autostāvvietu apmaksai

Šķiet drīzumā visās stāvvietu aplikācijās varēsim norēķināties par elektromobiļa uzlādi, saprast kas notiek ar skrejriteņiem un protams – norezervēt kādu pavasarīgu velo!

Autostāvvietu operators „EuroPark Latvia” ievieš jaunu aplikāciju “EuroPark App” autostāvvietu meklēšanai un ērtai apmaksai. Ar jaunās lietotnes palīdzību autostāvvietu lietotāji var apmaksāt ne vien “EuroPark”, bet arī Rīgas pašvaldības autostāvvietas, kā arī autostāvvietu pakalpojumus Lietuvā, Igaunijā un Polijā.

Drīzumā norēķinus ar jaunās aplikācijas palīdzību varēs veikt “EuroPark” autostāvvietās Igaunijā, informēja “EuroPark Latvia” mārketinga projektu vadītāja Viktorija Ķestere.

Aplikācijā var ērti atrast tuvējās stāvvietas gan kartē, gan pēc atslēgvārdiem un zonas koda, kā arī apskatīt tarifus un autostāvvietu pakalpojumus, piemēram, elektroauto uzlādes punktu vai velonovietnes pieejamību.

“EuroPark App” var piesaistīt jebkuru VISA un MasterCard maksājumu karti, no kuras pēc stāvvietas apmeklējuma tiešsaistē tiek ieturēta tikai iztērētā summa. Tas nozīmē, ka lietotnē nav nepieciešams atsevišķs virtuāls naudas maciņš, kurā iesaldēti līdzekļi. Aplikācija paredz piesaisti ne tikai Latvijas, bet arī ārvalstu mobilo sakaru operatoru nodrošinātiem telefona numuriem, kas to padara īpaši ērtu lietošanai arī citu valstu pilsoņiem un tūristiem.

Aplikācija radīta kā papildu norēķinu veids “EuroPark” klientu ērtībai, kas darbosies līdztekus visiem līdz šim ierastajiem norēķinu veidiem – abonementu kartēm un apmaksas automātiem stāvvietā. Slēdzot vienošanos, iespējama arī pēcapmaksa par “EuroPark” atklāto autostāvvietu apmaksu vienā vienotā rēķinā gan fiziskām, gan juridiskām personām.

“”EuroPark” uzstādījums “Novieto auto viegli” liek mums nepārtraukti pilnveidot gan pieejamā pakalpojuma kvalitāti un daudzveidību, gan nodrošināt mūsdienīgus un ērtus norēķinu veidus par sniegtajiem pakalpojumiem.

Jaunā lietotne radīts kā moderns papildu maksāšanas veids mūsu klientu ērtībai, kas atvieglos norēķinus ne vien stāvvietās Latvijā, bet arī ceļojot uz kaimiņvalstīm Lietuvu, Igauniju un Poliju.

Nākotnē aplikācijas lietotājiem paredzētas arī atlaides un regulāri izdevīgi piedāvājumi. Tāpat plānojam aplikāciju nākotnē pilnveidot ar iespēju tajā norēķināties arī par auto elektrouzlādes un automazgāšanas pakalpojumiem” stāsta „EuroPark Latvia” valdes loceklis Mārtiņš Meisītis.

Avots un teksts: Latvijas avīze