Ford maina elektroauto stratēģiju, Morgan Stanley rekomendē

Ford Motor Company (NYSE) ir iekļauta uzmanības centrā pēc tam, kad Morgan Stanley nosauca uzņēmumu par labāko izvēli ASV automobiļu sektorā.

Viens no galvenajiem iemesliem Morgan Stanley pozitīvajam viedoklim ir analītiķa Adama Jonas un viņa komandas pārliecība, ka Ford (F) arvien vairāk apzinās nepieciešamību būtiski mainīt pašreizējās elektroauto stratēģijas. Tiek prognozēts, ka Ford (F) samazinās vertikālo integrāciju par labu partnerībām un sadarbībai, tostarp ar Ķīnas uzņēmumiem. Īpaši izceļas Ford (F) centieni sadarboties ar nozīmīgiem Ķīnas partneriem, kas atgādina nesenos Tesla (TSLA) soļus.

Jonas arī uzsvēra, ka nesenās sarunas ar Ford (F) vadību liecina par uzņēmuma izpratni par nepieciešamajām izmaiņām investīciju fokusā un biznesa modelī.

Morgan Stanley, skatoties uz iespējamiem akciju katalizatoriem, izcēla pozitīvus tirgus daļas pieaugumus pikapu segmentā, tālāku sadarbību ar stratēģiskiem partneriem, piemēram, Volkswagen (OTCPK) un Google (GOOG), kā arī veiksmīgu Ford+ stratēģijas īstenošanu ar savienotajiem pakalpojumiem un Ford Pro. Uzņēmums ir piešķīris Ford (F) akcijām “Overweight” vērtējumu ar mērķa cenu 17,00 USD.

Seeking Alpha analītiķis Juxtaposed Ideas arī ir pozitīvi noskaņots attiecībā uz Ford (F). “Ar ļoti ienesīgu tradicionālo biznesu, uz ko paļauties elektroauto izaugsmes palēnināšanās laikā, mēs uzskatām, ka uzņēmums var turpināt nodrošināt stabilu ienākumu pieaugumu,” norādīja Juxtaposed Ideas.

Ford (F) akcijas otrdienas pirms tirdzniecības sesijā samazinājās par 0,32% līdz 12,34 USD, salīdzinot ar 52 nedēļu tirdzniecības diapazonu no 9,63 līdz 15,42 USD. Īsās pozīcijas Ford (F) akcijās veido 3,0% no kopējā apjoma. Dividenžu ienesīgums jaunajiem pircējiem ir 4,85%.